تکنولوژی سخت افزار

USB تا بی نهایت

USB تا بی نهایت - دیجی اسپارک
نوشته شده توسط اروند طباطبایی

در میان کابل های سیستم های مختلف که به لپ تاپ شما متصل شده محاصره شده اید ؟ تعداد محدود USB دارید و تعداد زیادی گجت که قرار است به آنها متصل شوند؟

دیگر وقت آن رسیده که از USB نامحدود لذت ببرید.

تکنولوژی جدیدی که در مورد آن صحبت خواهیم کرد InfiniteUSB نام دارد که کار را برای کاربران لپ تاپ آسان کرده است.در بخش بعدی به طور کامل و مفصل به تشریح ویژگی های این وسیله ی کاربردی می پردازیم.

ویژگی هایInfiniteUSB

USB تا بی نهایت - دیجی اسپارک

در رنگ های متنوع و جذاب :

در طول روز به دلیل نوع شغل خود مجبور هستیم مدت زمان زیادی از لپ تاپ خود استفاده کنیم از طرفی کابل های مشکی که تعداد آن کم هم نیست و چاپگر ، اسکنر ، موس و سایر گجت ها و لوازم جانبی مورد نیاز ما را از طریق پورت به لپ تاپ متصل کرده است باعث خستگی و کلافه شدن ما می شود و از طرفی بسیار دست و پا گیر است.InfiniteUSBبسیار کاربر پسند و زیبا است و رنگ بندی های آن مطابق با سیلقه ی کاربر ، آرامش بخش و جذاب است . من رنگ نارنجی را انتخاب می کنم شما چطور ؟

USB تا بی نهایت - دیجی اسپارک

ساختار تکنولوژیکی به روز و نوین :

با این وسیله دیگر هرگز کمبود پورت USBبر روی کامپیوتر خود را احساس نخواهید کرد.شما هرگز محدود به تعداد پورت های USB موجود نیستید و می توانید بی نهایت پورت داشته باشید. به شکل نامحدود ، همزمان از چندین گجت استفاده کنید و از تجربه ی جدیدتان با این وسیله ی شگفت انگیز لذت ببرید.

استفاده از آهن ربا برای کوتاه تر شدن کابل USB

در طراحی این وسیله از آهن ربا استفاده شده است به این صورت که در دو طرف کابل USB  ، آهن ربای کوچکی تعبیه شده است که باعث اتصال دو سر کابل شده و از رها شدن و ریخت و پاش کابل ها ، بر روی میز کار جلوگیری می کند.

کابل InfiniteUSB در اندازه های مختلف از ۲۰ سانتی متر تا  ۱۲۰ سانتی متر و طولانی تر موجود است و شما بر اساس نوع کاربرد مورد نیاز خود می توانید از آن استفاده کنید.

درباره نویسنده

اروند طباطبایی

بنیانگذار دیجی اسپارک: اولین مرجع تخصصی امبدد سیستم به زبان فارسی / کارشناس سئو و تولید محتوا

هرچه می آموزم میبینم که خیلی کم آموختم. علاقه به رباتیک و تکنولوژی دارم. امیدوارم بتونم دانشی را که آموخته‌ام، به روش‌های مختلفی به کاربران علاقمند منتقل کنم.

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه