سخت افزار مدارهای الکترونیک

Voice Bridge برای برقرای تماس ثابت با گوشی های موبایل

Voice Bridge برای برقرای تماس ثابت با گوشی های موبایل
نوشته شده توسط آزاده مختاری

امروز در دیجی اسپارک به معرفی Voice Bridge برای برقرای تماس ثابت با گوشی های موبایل می پردازیم.

با پیشرفت دنیای بی سیم و وجود گوشی های هوشمند وبرقرای ارتباطات آسان از طریق اینترنت وتکنولوزی های جدید تلفن های ثابت نقش کم رنگ تری را در ارتباطات ایفا می کنند ولی هنوز جایگاه خود را برای استفاده در خانه ها و ادارات از دست نداده اند. ممکن است شما در منزل حضور داشته باشید و بخواهید تماس خود را از طریق خط ثابت موجود در خانه برقرار کنید ولی گوشی تلفن ثابت شما در دسترس نباشد یا به هر دلیلی استفاده از آن امکان پذیر نباشد بنابراین با استفاده از Swissvoice Voice Bridge می توانید با تلفن همراه خود از طریق خط ثابت تماس را برقرار سازید.

Voice Bridge به عنوان یک پل برای تبدیل تلفن های هوشمند به تلفن ثابت و تلفن های ثابت به تلفن های هوشمند طراحی شده است می تواند تماس های ورودی و خروجی به موبایل و تلفن ثابت را مدیریت کند. این دستگاه به یک خط ثابت متصل می شود و در کنار برنامه رایگاه برای موبایل تمامی ارتباطات ثابت را به پنج گوشی هوشمند یا تبلت هدایت می‌نماید.

از قابلیت های Voice Bridge می توان به استفاده از لیست مخاطبان در تلفن همراه دانست و با هرکدام از مخاطبان تلفن هوشمند خوداز طریق تلفن ثابت تماس برقرار سازید.

برنامه ای که برای Voice Bridge ارائه می شود می تواند با تمام سیستم عامل های iOS  ازنسخه های هفت به بعد سازگاری داشته باشد ولی برنامه ای سازگار با سیستم عامل اندروید هنوز برای این دستگاه ارائه نشده است و در ماه های آینده ارائه خواهد شد. این دستگاه با قیمت ۲۹۹ دلار آماده خرید برای علاقمندان می باشد.

درباره نویسنده

آزاده مختاری

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه