اپلیکیشن

آموزش نصب spotify در اوبونتو

open-graph-default
نوشته شده توسط اروند طباطبایی

این آموزش کوچک نحوه نصب اسپاتیفای را روی اوبونتو به شما نشان خواهد داد. این برنامه بر روی اوبونتو ۱۴٫۰۴ تست شده و به خوبی کار میکند و برای نسخه هایی مثل ۱۵٫۱۰ نیز نیاز به نصب ورژن بتا و جدید برنامه دارید و امکان استفاده از اسپاتیفای استیبل وجود ندارد. جامعه کاربری اسپاتیفای یک نسخه برای اوبونتو توسعه داده است و مخزنی برای این برنامه ساخته است تا تمامی کاربران در همه ی سیستم‌ها بتوانند از شنیدن موزیک لذت ببرند. هر دو نسخه استیبل و توسعه را نیز در اختیار علاقمندان قرار داده اند.

ترمینال خود را از دش و یا لانچر برنامه‌ها باز کنید یا با کلید های میانبر ctrl+alt+t ترمینال را فراخوانی کنید سپس یکی از ریپو های استیبل یا بتا را با توجه به نیاز خود و نسخه سیستم عاملتان به سورس لیست اضافه کنید :

نسخه استیبل

نسخه بتا
دستور زیر را برای دریافت کلید ساین شدن برنامه اجرا کنید تا پکیج های دانلود شونده برنامه را بتوانید دریافت کنید.
و در نهایت برنامه spotify را از سیناپتیک و یا با دستور زیر نصب کنید.

توجه داشته باشید که برای نسخه های ۱۵٫۰۴ و ۱۵٫۱۰ نیاز به فایل libgcrypt.so.11 دارید تا بتوانید نسخه استیبل را اجرا کنید و میتوانید این فایل را از آدرس زیر دریافت کنید. و پس از آن فایل را با کلیک بر روی آن نصب کنید.

libgcrypt11 for 64-bit | ibgcrypt11 for 32-bit

درباره نویسنده

اروند طباطبایی

هرچه می آموزم میبینم که خیلی کم آموختم. در حال حاضر مدیریت تولید مقطع کارشناسی ارشد هستم. علاقه به رباتیک و تکنولوژی دارم. امیدوارم بتونم دانشی را که آموخته‌ام، به روش‌های مختلفی به کاربران علاقمند منتقل کنم.

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید