سخت افزار مدارهای الکترونیک

بطری هوشمند HidrateMe برای نوشیدن آب

بطری هوشمند HidrateMe برای نوشیدن آب
نوشته شده توسط آزاده مختاری

آب مایع حیاط است و نوشیدن مقدار معینی از آب در روز برای بدن ضروری است و اگر این مقدار از حجم معینی کمتر باشد سبب آسیب به بدن می شود. و نوشیدن آب به حفظ رطوبت بدن کمک می کند که سبب روشن شدن رنگ پوست و متعادل کردن بدن خواهد شد. بنابراین اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که از مقدار آبی که در طول روز مصرف می کنید آگاهی ندارید و بخاطر مشغله کاری زیاد نوشیدن آب را فراموش می کنید محققان بطری هوشمند HidrateMe برای نوشیدن آب با دیجی اسپارک همراه باشید.

محققان برای کمک به مصرف مقدار طبیعی از آب برای بدن اقدام به ساخت بطری هوشمندی به نام HidrateMe کرده اند. این بطری با سنسورهای خاص به گوشی هوشمند شما متصل می شود و میزان رطوبت بدن شما را کنترل می کند و هر زمان بدن شما به آب نیاز داشته باشد توسط هشدار روی گوشی هوشمند زمان نوشیدن آب را به شما یادآوری می کند.

بطری هوشمند HidrateMe برای نوشیدن آب

بطری هوشمند HidrateMe برای نوشیدن آب| دیجی اسپارک

باتری استفاده شده در آن برای مدت یک سال کارایی دارد و می تواند بدون نیازبه شارژ قابل استفاده باشد همچنین باتری آن را به راحتی می توان از فروشگاه ها تهیه کرد.

Nadya Nguyen از تولید کنندگان این بطری می گوید: هدف از تولید این بطری ۸۰ درصد کمک به تناسب اندام و حفظ سلامتی بوده است.

این بطری توانایی نگهداری ۷۱۰ میلی‌لیتر آب را دارد و از نوعی پلاستیک خاص تولید شده است. برای شست وشوی این محصول می‌توان آن را در ماشین ظرف‌شویی قرار داده و به راحتی آن را شست زیرا مجهز به دربی مستحکم و مقاوم در برابر آب است و با طراحی خاص خود می‌تواند نظر ورزشکاران را جلب کند. باید اشاره کنیم که HidrateMe در واقع اولین بطری آب هوشمند جهان به‌شمار می‌رود.

طراحی این بطری به گونه ای است که می توان به راحتی آن را با خود حمل کرد و به هر نقطه ای برد. همچنین این بطری در پنج رنگ مختلف طراحی شده است و با قیمت ۴۵ دلار در فروشگاه ها قابل خرید می باشد.

درباره نویسنده

آزاده مختاری

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه