سخت افزار مدارهای الکترونیک

دستبند Speedo Shine

دستبند Speedo Shine
نوشته شده توسط آزاده مختاری

در دیجی اسپارک به معرفی نمونه های زیادی از دستبندهای هوشمند برای سلامتی پرداختیم . واین بار باز هم با نوع جدیدی از دستبندهای تناسب اندام همراه شما هستیم. دستبندهای زیادی برای تناسب اندام وکنترل نقاط مختلفی از بدن طراحی شده است که هرکدام قابلیت متفاوتی را ارائه می کند و از تکنولوژی خاصی حمایت می شود. این دستبندها امروزه توانسته است مشتریان زیادی را برای خود جلب نماید. دستبند Speedo Shine نمونه توسعه یافته دستبند Misfit است. که برای افرادی که دائما با آب در ارتباط هستند وهمچنین شناگران طراحی شده است و با کنترل میزان کالری و حفظ تناسب اندام از بروز سکته های قلبی جلوگیری می کند. هشدارهای لازم را در زمان های متفاوت اعلام و فرد را آگاه می کند.

Speedo Shine حتی در خواب نیز فرد را کنترل می کند. همچنین Speedo Shine می تواند به عنوان شمارنده حرکت های شناگر و یک ردیاب برای شناگران مورد استفاده قرار گیرد. دستبند Speedo Shine دارای قابلیت ضد آب می شود و توسط سازمان بین المللی شنا تایید شده است. که با اعلام هشدارهای لازم می تواند از بروز سکته های مغزی جلوگیری کند.

از زمان ارائه Speedo Shine برای شنا محققان به این نتیجه رسیدند که می توانند از Speedo Shine برای ورزش های دیگری مثل دو و دوچرخه سواری وپیاده روی نیز استفاده کنند. یک سری LED  به صورت دایره برای ردیابی فرد روی Speedo  Shineقرار گرفته است. Speedo Shine با سیستم های اندروید وios  با بلوتوث نسخه ۴٫۱ متصل می شود.

Speedo Shine از یک دایره گرد آلومینیومی با ۲۷٫۵ میلی متر قطر ساخته شده است که روی یک بند قرار گرفته شده است. همچنین از یک باتری سلولی برای شارژ آن استفاده می شود. و از این بابت نگرانی برای استفاده و اتمام شارژ وجود ندارد.

Speedo Shine با قیمت ۸۰ دلار در دسترس می باشد و از ماه سپتامبر برای عرضه در دسترس می باشد.

درباره نویسنده

آزاده مختاری

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه