سخت افزار مدارهای الکترونیک

شارژر بی سیم سامسونگ برای گوشی های Galaxy Note5 و Galaxy S6 edge+

شارژر بی سیم سامسونگ برای گوشی های Galaxy Note5 و Galaxy S6 edge+
نوشته شده توسط آزاده مختاری

سامسونگ طی گزارش های قبلی اعلام کرده بود که قابلیت شارژ بی سیم را برای محصولات خود ارائه خواهد کرد ولی این پد بی سیم جز وسایل همراه محصولات نبود تا این که سامسونگ با معرفی گوشی های Galaxy Note5 و Galaxy S6 edge+از این شارزر بی سیم خود رونمایی کرد. چندی پیش سامسونگ گوشی های هوشمند خود را به شارژ بی سیم مجهز کرده بود ولی زمان شارژ آن ها تغییر نکرده بود.

با دیجی اسپارک همراه باشید تا شارژر بی سیم سامسونگ برای گوشی های Galaxy Note5 و Galaxy S6 edge+ را معرفی نماییم.
سامسونگ برای رفع این مشکل با معرفی شارژر بی سیم می تواند گوشی های Galaxy Note5 و Galaxy S6 edge+ را در زمان ۲ ساعت به طور کامل شارژ کند.
عرض این شارژر ۷۵/۳ اینچ و ضخامت آن ۷۵/۰ اینچ است.این شارژر به صورت گرد و در دو رنگ سیاه و سفید ساخته می شود. زیر این شارژر سطحی پلاستیکی وجود دارد که باعث می شود شارژر و محصول گذاشته شده روی آن،بر روی سطوح صاف لیز نخورند یا حرکتی نداشته باشد.همچنین لاستیک دایره ای در بخش بالایی شارژر نیز به بهترین شکل گوشی را بر روی خود نگه می دارد.

 شارژر بی سیم سامسونگ برای گوشی های Galaxy Note5 و Galaxy S6 edge+1
این شارژر بی سیم Samsung Fast Charge Wireless Charging Padنام دارد و می تواند Galaxy Note5 و Galaxy S6 edge+ را ۴/۱ سریع تر از نمونه های قبلی شارژ کند و اکنون همین پد جدید نسبت به نسل قبلی خود، می تواند شارژ کامل موبایل را ۵۰ دقیقه سریع تر انجام دهد.
این شارژر بی سیم با سایر موبایل ها نیز همخوانی دارد و می توان برای شارژ از آن استفاده ولی ممکن است با سرعتی که گوشی های سامسونگ را شارژ می کند نتواند به شارژ بقیه گوشی ها بپردازد.
قطعه لازم برای قابلیت شارژ بی سیم در داخل موبایل های Galaxy Note5 و Galaxy S6 edge+ وجود دارد و به صورت قطعه ای جداگانه برای استفاده موجود نیست.
قیمت این شارژر بی سیم هنوز مشخص نشده است و در حال طراحی وتولید برای ورود به بازار است.

درباره نویسنده

آزاده مختاری

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه

۳ دیدگاه