سخت افزار مدارهای الکترونیک

صفحه کلید تاشو Rolly Keyboard

صفحه کلید تاشو Rolly Keyboard-دیجی اسپارک
نوشته شده توسط آزاده مختاری

صفحه کلید گوشی های هوشمند وتبلت با توجه به اندازه صفحه لمسی گوشی هوشمند وتبلت متفاوت است و در بعضی موارد استفاده طولانی مدت از آن خسته کننده است . اگر شما ازآن دسته افرادی هستید که اهل چت کردن زیاد یا استفاده فراوان از گوشی هوشمند و تبلت باشید با شنیدن کلمه صفحه کلید تاشو به راحتی می توانید در هر زمان و مکان که باشید به انجام امور روزانه خود بپردازید.

در ادامه با دیجی اسپارک با معرفی صفحه کلید تاشو Rolly Keyboard همراه باشید.

به تازگی LG به طراحی صفحه کلید جدیدی دست یافته است که به طور فیزیکی با صفحه کلید هماهنگ می شود و نیازبه استفاده از صفحه کلید گوشی وتبلت را از بین می برد و به راحتی قابل حمل می باشد.

طراحی صفحه کلید فیزیکی جدید LG به گونه ای است که به صورت یک برگه که آن را بپیچیم پیچیده می شود و در هم جمع می شود و به راحتی بتوانید آن را حمل کنید. و نیازی به اتصال تبلت به صفحه‌کلید وجود ندارد و ارتباط بین این دو دستگاه از طریق بلوتوث انجام می‌شود.
وقتی Rolly Keyboard را برای استفاده باز می کنید به صورت خودکار با نزدیک ترین تبلت موجود ونزدیک خود جفت می‌شود. همچنین در قسمت بالای صفحه کلید پورتی برای ارتباط با تبلت‌های مختلف وجود دارد که تا سایز ۱۰ اینچ را در خود جای می‌دهد .

 صفحه کلید Rolly Keyboard از جنس پلاستیک ساخته شده است و از این رو نیز می تواند مخاطبان بسیاری را به خود اختصاص دهد. همچنین صفحه‌کلید فیزیکی جدید LG این امکان را در اختیار کاربر قرار می‌دهد تا بتواند به موبایل و تبلت متصل شود. کاربر با فشار دادن یک دکمه می‌تواند بین اتصال به موبایل و اتصال به تبلت سوئیچ کند.

LG امیدور است با ارائه این تبلت بتواند مشکلات مربوط به عدم استفاده از تبلت را با صفحه کلید تاشو Rolly Keyboard حل نماید. از قیمت دقیق این صفحه کلید چیزی مشخص نشده است ولی با توجه به قابلیت حمل ونقل آن استفاده بسیاری دارد.

در ادامه به دو ویدیوی زیر توجه کنید.

[advanced_iframe securitykey=”e3ac59a02708b32a0e36dd27eecce7b410abc919″ src=”http://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/Fcyai/vt/frame” allowFullScreen=”true” webkitallowfullscreen=”true” mozallowfullscreen=”true” height=”360″ width=”640″]

در این ویدیو میبینم که چطور این گجت جذاب کار می کند.

[advanced_iframe securitykey=”e3ac59a02708b32a0e36dd27eecce7b410abc919″ src=”http://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/1VZfr/vt/frame” allowFullScreen=”true” webkitallowfullscreen=”true” mozallowfullscreen=”true” height=”360″ width=”640″]

درباره نویسنده

آزاده مختاری

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه