امنیت اپلیکیشن مدارهای الکترونیک

مرورگر Adblock به اندروید و ios می‌آید

نوشته شده توسط اروند طباطبایی

پس از انتظار های چندماه بالاخره مروگر Adblock به صورت رسمی برای اندروید و ios عرضه خواهد شد. این مرورگر که رکورد بیش از ۴۰۰ میلیون نسبت را در کارنامه خود دارد.

پس از انتظار های چندماه بالاخره مروگر Adblock به صورت رسمی برای اندروید و ios عرضه خواهد شد. این مرورگر که رکورد بیش از ۴۰۰ میلیون نسبت را در کارنامه خود دارد. کمپانی که در پشت این برنامه وجود دارد ابتدا پروژه ای دیگر را در سال ۲۰۱۳ آغاز کرد وپس از آن تصمیم گرفت مرورگری به جای افزونه حال حاضر خود بسازد. پس از ماه ها تست بر روی این برنامه حال وقت آن رسیده تا آن را در تلفن‌های خود داشته باشیم و از اینترنتی با تبلیغات کمتر بهره مند شویم. این برنامه فعلاً برای دستگاه‌های ios و اندروید قابل نصب است و هنوز در نسخه بتا به سر میبرد. سازندگان آن به استفاده کنندگان قول داده‌اند که از اینترنتی سریع و امن و بدون تبلیغات آزاد دهنده در تلفن‌های هوشمند و تبلت های خود بهره مند شوند.

adblock_browser_android

 

همانند نسخه دسکتاپ این اپلیکیشن ؛ نسخه موبایلی آن نیز به شما اجازه میدهد تا تمام تبلیغات را حذف کنید و یا لیستی از سایت‌های مورد اطمینان را در آن قرار دهید تا مطمئن شوید چیزی از آن‌ها کم نمیشود.

این مرورگر همانطور که میدانید باعث افزایش سرعت مرور صفحات و کمتر شدن مصرف اینترنت خواهد شد همچنین به میزان ۲۰ درصد در مصرف باتری نیز صرفه جویی میشود. از دیگر قابلیت‌های آن انتخاب ردگیری شما در اینترنت یا حذف ردگیری سایت‌ها است و میتوانید با انتخاب گزینه ای دیگر دامنه هایی را که به نوعی مخرب تشخیص داده شده اند فیلتر کنید و یا اینکه دکمه های به اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی را از صفحات حذف کنید.

این پروژه دقیقاً یک روز پیش از کنفرانس اپل به سرانجام رسید و این درح ال است که اپل میخواهد با معرفی ios9 روشی را برای جلوگیری از بارگیری اطلاعات در مرورگر پیشفرض را ارائه دهد.

درباره نویسنده

اروند طباطبایی

بنیانگذار دیجی اسپارک: اولین مرجع تخصصی امبدد سیستم به زبان فارسی / کارشناس سئو و تولید محتوا

هرچه می آموزم میبینم که خیلی کم آموختم. علاقه به رباتیک و تکنولوژی دارم. امیدوارم بتونم دانشی را که آموخته‌ام، به روش‌های مختلفی به کاربران علاقمند منتقل کنم.

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه

۲ دیدگاه