سرگرمی

اسپیکر ضد آب بی سیم با قابلیت حمل تلفن

نوشته شده توسط اروند طباطبایی

تعداد زیادی از اسپیکرهای بیسیم هستند که با فناوری بلوتوث کار میکنند. ممکن است در بین آن‌ها اسپیکر های ضد آب هم پیدا شوند اما یک مشکل مهم اینجا وجود دارد. ممکن است اسپیکر شما ضدآب باشد ولی به هرحال شما نمیتوانید تلفن همراه نازنینتان را با خود به دریا ببرید

تعداد زیادی از اسپیکر های بیسیم هستند که با فناوری بلوتوث کار میکنند. ممکن است در بین آن‌ها اسپیکر های ضد آب هم پیدا شوند اما یک مشکل مهم اینجا وجود دارد. ممکن است اسپیکر شما ضدآب باشد ولی به هرحال شما نمیتوانید تلفن همراه نازنینتان را با خود به دریا ببرید تا با آن موزیک پخش کنید بیشتر ما یک کامپیوتر جیبی را با خود به عنوان تلفن همراه در اختیار داریم و اصلاً خوشمان نمیاید که این سیستم گران قیمتمان با آب خراب شود. اسپیکر جدید با نام drifter این مشکل را از میان برداشته است. این اسپیکر یک سیستم عامل اندروید منحصر به فرد را به همراه ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی در خود جای داده است. این اسپیکر را همه جا میتوانید حمل کنید و با تلفن یا بدون آن میتواند از آن استفاده کنید. این هرم کوچک قبلیت متصل شدن به تلفن هوشمند شما به وسیله بلوتوث را برای پخش از روی دستگاه دارد ولی از صفحه آن میتوان برای برقراری ارتباط با سرویس های استریم موزیک کمک گرفت همانند سرویس های اسپاتیفای و apple music که به کمک وایفای به اینترنت متصل شده و موزیک هارا پخش میکند. همچنین این اسپیکر برای افرادی که میخواهند گجت خود را به طبیعت های وحشی که اینترنت موجود نیست ببرند میتوانند موزیک های سرویس های استریم کننده را از قبل روی drifter دانلود کنند. و این‌ها همه امکانات این اسپیکر نیست.

drifter-angle-640x427-c drifter-back-640x427-c

این اسپیکر با استاندارد ipx7 کاملاً ضدآب است که این بدان معنی است که این اسپیکر تا ۳۰ دقیقه در عمق ۱ متری آب دوام خواهد آورد. همچنین این اسپیکر با go pro نیز به خوبی کارکرده و همگام سازی میشود.

drifter-front-side-640x427-c

باتری این اسپیکر حدوداً ۸ ساعت دوام برای پخش مداوم صوت را دارد که برای یک روز معمولی کافی است. قیمت drifter هم‌اکنون به صورت پیش سفارش ۲۰۰ دلار است که به محض ورود آن به سایت Amazon کمی افزایش یافته و ۳۰۰ دلار خواهد شد. گفته می‌شود که این اسپیکر برای ماه اکتبر آماده عرضه به بازار میشود.

drifter-side-640x427-c

هنوز اطلاعات بیشتری جهت بررسی تخصصی این محصول موجود نیست.

درباره نویسنده

اروند طباطبایی

بنیانگذار دیجی اسپارک: اولین مرجع تخصصی امبدد سیستم به زبان فارسی / کارشناس سئو و تولید محتوا

هرچه می آموزم میبینم که خیلی کم آموختم. علاقه به رباتیک و تکنولوژی دارم. امیدوارم بتونم دانشی را که آموخته‌ام، به روش‌های مختلفی به کاربران علاقمند منتقل کنم.

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه

۴ دیدگاه