نرم افزار گنو/لینوکس

N1 نسل پیشرفته کلاینت های ایمیل

نوشته شده توسط اروند طباطبایی

وقتی که در لینوکس در مورد کلاینت های ایمیل صحبت میکنیم ذهن همه به سمت thunderbird و geary و evolution خواهد رفت. برای یه چالش کشیدن سازندگان این کلاینت ها یک ایمیل کلاینت جدید و متن باز ظهور کرده و پا به عرصه رقابت گذاشته است تا به دیگر کلاینت ها قدرت خود را نشان داده و همینطور نیز بوده است. با وجود نوپایی و جدید بودن این برنامه در بیشتر سایت‌ها میتوانید معرفی آن و ویژگی‌های مثبت این کلاینت را مشاهده کنید و خبر آن تقریباً در بیشتر جوامع متن باز به وفور شنیده میشود.

طراحی + قابلیت‌های خوب

n1 یک کلاینت ایمیل متن باز است که تمرکز خود را بر روی طراحی های بهتر و همچنین قابلیت‌های فوق‌العاده گذاشته است. این نرم‌افزار متن باز برای پلتفرم های لینوکس و ویندوز و مک در دسترس است. همچنین این کلاینت از جاوااسکریپت نیز در خود استافده میکند که این بدان معنی است که شما میتوانید پلاگین های متعدد و قدرتمندی را برای آن ساخته و استفاده کنید. این ویژگی همان ویژگی بسیار پرطرفداری است که در ویرایشگر Atom نیز استفاده شد و باعث پیشرفت و محبوبیت سریع Atom در بین ویاریشکر های سبک شد.

از طرفی دیگر N1 به ظاهر برنامه نیز اهمیت زیادی داده است و برای همین زیبایی خاصی در این اپلیکیشن مشاهده میشود. در حال حاضر N1 با بیشتر سرویس دهنده های معروف ایمیل همچون gmail , yahoo , iCloud , microsoft Exchange و … است همچنین برنامه دسکتاپ آن نیز گزینه ای برای ذخیره ایمیل‌ها در سیستم در نظر گرفته شده است که هر بار نیاز به دریافت مجدد آن‌ها نباشد

N1-email-client-1
فقط با دعوت

فعلاً ایان برنامه را فقط با دعوت سازنده آن میتوانید نصب کنید. برای اینکار به آدرس سایت این برنامه رفته و در آنجا باید ایمیل خود را وارد کرده و درخواست دهید. پس از آن ایمیلی حاویکد دعوت برای شما ارسال خواهد شد که میتوانید از آن استفاده کرده و از سایت برنامه را دانلود نمایید.

Nylas N1

نظرتان در مورد این برنامه چیست؟ اگر آن را نصب و استفاده کردید میتوانید در قسمت نظرات سایت دیجی اسپارک به نقد آن و بیان ایرادات فعلی آن بپردازید.

درباره نویسنده

اروند طباطبایی

بنیانگذار دیجی اسپارک: اولین مرجع تخصصی امبدد سیستم به زبان فارسی / کارشناس سئو و تولید محتوا

هرچه می آموزم میبینم که خیلی کم آموختم. علاقه به رباتیک و تکنولوژی دارم. امیدوارم بتونم دانشی را که آموخته‌ام، به روش‌های مختلفی به کاربران علاقمند منتقل کنم.

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه